Haber

Acun Ilıcalı’nın arkadaşı Esat Yontunç’tan bomba hamle! Şaşıracak kadar yumuşak olamıyordu.

Acun Medya’da ‘Genel Koordinatör’ olarak görevini yürüten ve Acun Ilıcalı’nın da yakın arkadaşı olan Esat Yontunç, beklenmedik bir çıkış yaptı. Esat Yontunç, Aytaç Çiçek’in yönetmenliğinde 19 Ekim’den beri çekimleri devam eden Fabrika Üretim ve Acun Medya’nın Tuzak dizisi ile ekrana geldi.

Profesyonel kariyerine 2002 yılında ilk kez yayınlanan ‘Acun Firarda’ adlı televizyon programı ile başlayan Esat Yontunç, yapımcılığını Öner Arslanel ile birlikte üstlendiği ‘Tuzak’ dizisinde izleyenleri şaşırttı.

Survivor, Fear Factor, Varmısın Yokmusun, O Ses Türkiye, Talat Sizsiniz, Rising Star Türkiye gibi programlarda görev alan Esat Yontuç, bu kez Talat Bulut ile birlikte kamera karşısına geçti.

Cezaevi avlusunda çekilen bir sahnede Talat Bulut ile birlikte oynadı. Yontuç’u ‘Tuzak’ dizisinde rol almaya ikna eden usta oyuncu Talat Bulut “Dizi dünyasında kısa bir rolde yapımcımız Esat Yontunç” Formdaki bir mesaj düştü. Esat Yontunç oynadığı ve paylaştığı sahnenin görüntüsünü paylaştı “Ustadan öğreneceğim çok şey var”Yorumunu eklemeyi ve Talat Bulut’u etiketlemeyi unutmadı.

kucukcekmeceajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu