Haber

UNDP Mukim Temsilcisi Vinton Malatya’da

MALATYA (İGFA) –Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Şube Müdürlüğü, Kadın Aile ve Gençlik Hizmetleri Şube Müdürlüğü hizmetleriyle Kernek Külliyesi’ni ziyaret eden Türkiye Mukim Temsilcisi Vinton, Malatya Büyükşehir Belediyemiz ile çok güzel ve güçlü bir işbirliği içinde olduklarını belirtti. UNDP Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı.

Vinton, “Birlikte iyi şeyler yapıyoruz” dedi. “İşbirliği yapacağız. Yakın çalışacağız” dedi.

Büyükşehir Belediyemizin özellikle engellilerle ilgili çalışmalarına katkı sağlamak istediklerini belirten Vinton, “Üstelik beyin sarsıntısı nedeniyle mesleki eğitimde boşluk oluştu, biz de desteklemek için çaba sarf edeceğiz. Malatya’ya müjde, küçük ve mikro işletmelere yönelik hibe programımız olacak.Malatya’nın sıkıntılı günlerinde yanınızda olmak istiyoruz. O yüzden bugün Malatya’dayız. Malatya Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere güçlü ortaklarımıza konut sahibi oldukları için teşekkür ediyorum.”

Strateji Geliştirme Daire Başkanı Bayram Uzun ise Malatya Büyükşehir Belediyesi olarak hem sosyal yatırımlarımızda hem de projelerimizde özellikle depremden en çok etkilenen aileler gibi uzaklardaki aileler için birçok projeyi hayata geçirdiklerini söyledi. istihdam, ev hanımları, engelliler ve çocuklar, normale dönmek ve beyin sarsıntısının travmatik etkilerinden hızla kurtulmak için. uygulamış olmaları.

haber-gokceada.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu